Gdzie jest Mikołaj? – świąteczna bajka improwizowana

gdzie mikołaj - loga nasze

Mikołaj jest chyba jednym z najbardziej zapracowanych ludzi na świecie – zwłaszcza przed Świętami. Musi przecież przygotować masę prezentów, a potem dostarczyć je dzieciom na całym świecie  – i to wszystkim naraz! Nic dziwnego, że Święty, choc święty, też czasem może potrzebować odpoczynku.

Pomóżmy mu w tym! Skoro Mikołaj tak pragnie wakacji, pozwólmy mu zwiedzić miejsca, w których nikt nie będzie go szukał i staruszek będzie mógł się choć odrobinę zrelaksować.

Do Was należeć będzie decyzja, dokąd go najlpierw wyślemy, kogo tam spotka i jakie przygody mu się przydarzą. Czy Święty Mikołaj zazna choć trochę wypoczynku, czy też może wplącze się w jakąś kabałę, albo jego dobroduszna natura każe mu pracować nawet na wakacjach?

To wszystko zależy od Was. Jak w każdej bajce improwizowanej, także i tu wydarzenia dzieją się na bieżąco, a taka historia, jaką wspólnie wymyślimy, więcej się już Mikołajowi nie przydarzy. Warto więc wziąć udział w tej relaksujacej (??) i odpoczynkowej (??) przygodzie i dooobrze doradzać. Kto wie, może potem Mikołaj odwdzięczy się Wam jakimś wspaniałym prezentem.  😉

Teatr Itakzagramy, Teatr Improwizacji AFRONT oraz Święty Mikołaj serdecznie zapraszają małych i dużych! To fantastyczna zabawa dla każdego – od lat 4 do 104!

Spektakl trwa ok. 45 minut.