Na dobry początek tygodnia….

Jesteśmy już w połowie realizacji baśni warmińskich w ramach projektu dofinansowanego przez PFRON. W ubiegłym tygodniu byliśmy w ośrodkach dla dzieci i młodzieży niewidomych i słabowidzących w Bydgoszczy, Łodzi i Krakowie, a w tym tygodniu odwiedzimy Laski, Radom, Lublin i Warszawę.

I już pracujemy pełną parą nad kolejnymi baśniami – tym razem baśniami z Mazowsza (projekt PFRON) oraz baśniami warszawskimi („mały grant” z Biura Edukacji) – które zaprezentujemy już w październiku.

A tymczasem na dobry początek tygodnia przypomnijmy sobie zeszłoroczne baśnie z różnych stron świata, które czekają na Was na stronie www.baśniogranie.pl.

Po wakacjach czas do pracy!!!

1 września jest symboliczną datą nie tylko dla uczniów. Nawet studenci i lud pracujący czuje, że tego dnia Słońce przechodzi ze znaku Leniwca w znak Mróweczki i pora brać się do pracy.
Ekipy Teatru Itakzagramy również to dotyczy – i już nie możemy się doczekać naszych powakacyjnych występów, oraz dwóch baśniowych projektów, które własnie zaczynamy. Będą to jak przed rokiem cykl słuchowisk baśniowych, które zaprezentujemy w siedmiu ośrodkach dla dzieci niewidomych i słabowidzących w całej Polsce (projekt dofinansowany przez PFRON) oraz baśnie warszawskie wraz z warsztatami kulturowymi, które zaprezentowane zostaną na terenie Warszawy (projekt w ramach małego grantu przyznanego nam przez Biuro Edukacji). Szczegóły już wkrótce! A do tego oczywiście repertuarowe spektakle w Warszawie i okolicach. Będzie się działo! Zapraszamy do zakładki REPERTUAR.

UWAGA!JEST AKCJA!POMOŻECIE?

Ufunduj bilet do teatru dziecku, które przebywa w Domu Dziecka lub z powodu trudnej sytuacji finansowej nigdy w teatrze nie było!
Chcemy umożliwić najbiedniejszym dzieciom wyjście do teatru. Kultura jest niezbędnym elementem rozwoju każdego dziecka, dzięki Tobie, nie musi być ono tej możliwości pozbawione!
Wpłata 20 zł – to bilet do teatru dla jednego dziecka!
Dane do przelewu:
Fundacja „Szafa Kultury”
ul. Wilcza 9, 00-538 Warszawa
Nr konta: 79 1950 0001 2006 0435 4846 0002
Bank: IDEA BANK S.A.
Tytułem: „Dziecko w teatrze – darowizna”