Dotacja na spektakle baśniowe na Targówku

Miło nam poinformować, że po raz kolejny będziemy realizować program dotacyjny dofinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa na działania   edukacyjno – artystyczne dla mieszkańców Dzielnicy Targówek w miesiącach wakacyjnych.

W ramach naszego projektu zaprezentujemy mieszkańcom Targówka, zarówno dzieciom, jak i dorosłym ,cztery spektakle baśniowe nawiązujące do  tradycji polskich, afrykańskich, arabskich i romskich, po nich zaś krótką sesję warsztatowe nawiązujące do różnych aspektów tych kultur.

 

 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza mieszkańców Targówka, do spotkania się z nami w Domu Kultury Zacisze w 4 terminach, które podane są w zakładce REPERTUAR. 

 Na każdy z 4 spektakli i warsztatów wstęp jest wolny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc ze względu na ograniczoną pojemność sali.

Zapraszamy do  kontaktu pod adresem mailowym: itakzagramy@onet.pl.

I gorąco zapraszamy!

 

 

 

Buziak Mamusi na Dzień Matki w Podkowie Leśniej

Nadchodzi bardzo specjalne święto, mianowicie Dzień naszych ukochanych Mam! Z tej okazji nasz najbardziej matczyny spektakl, czyli Buziak Mamusi pojedzie 25.05 do Podkowy Leśnej, aby tam, w przededniu tego ulubionego przez wszystkich święta sprawić trochę radości zarówno dzieciom, jak i Mamom, Tatom i caaaałym rodzinom.

Serdecznie zapraszamy!

Fot. Maciek Domański

Majowa premiera improwizowana

W maju serdecznie zapraszamy na zupełnie nowy spektakl – „Opowieść dla króla”, w którym Bajarz Bajtek wraz z dziećmi spróbuje opowiedzieć Królowi Gromisławowi taką bajkę, jakiej ten jeszcze nie słyszał. Stawka jest wysoka, bo jeśli Król już tę bajkę będzie znał, to w każdej chwili może bajarza wypędzić z królestwa. Ale jeśli uda mu się sprostać zadaniu, czeka go sława, a bajka zostanie spisana w Złotej Księdze Królestwa!

Zapomnijcie więc o wszystkich bajkach, które już znacie i spróbujcie stworzyć coś, czego nikt jeszcze nie widział, ani nie słyszał!

Fotografie: Maciek Domański

Aranżacja: Joanna Mazewska

W kwietniu szaleją zające!

Nasze kwietniowe spektakle w przeważającej większości opanowane zostały przez rodzinkę zajęcy, znaną Wam już być może ze spektaklu „Buziak Mamusi”.  Zapraszamy na spotkanie z nimi – gdzie i kiedy, o tym dowiecie się z zakładki REPERTUAR.

Fot. Maciek Domański