Wiosna idzie!…

… ale i zima nie daje za wygraną! Raz ciepło, raz zimno. Podobnie i na naszej scenie, gdzie ostatnio króluje „Krystalia, czyli zamarznięte serce”. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza tych, którzy jeszcze tej historii nie znają, do zapoznania się z opowieścią o tym, dlaczego niektóre serca zamarzają i co może z powrotem przywrócić je do życia.

Gramy w Centrum Promocji Kultury oraz w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie. Dokładne daty dostępne są w zakładce REPERTUAR.

Zapraszamy!

 

Czas pędzi jak szalony….

… ani się człowiek obejrzy, a tu już marzec. Nasze spektakle hulają już od początku roku: „W to mi graj!”, „Kto pokona smoka…?!”, „Stragan z bajkami”, „Bajkotworek i bajek pełen worek” oraz inne spektakle improwizowane. Ażeby nadążyć za tym, co się u nas dzieje, zapraszamy do sprawdzania repertuaru.

A z nowości – wiemy już, że w ramach dotacji z Biura Kultury Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy w okresie wakacyjnym będziemy prezentować mieszkańcom Targówka nasze 4 spektakle baśniowe – baśnie polskie, afrykańskie, arabskie i cygańskie. Więcej wiadomości i szczegółów już niebawem.

Ostatni etap trasy PFRON – baśnie śląskie w Laskach, Radomiu i Lublinie

Pora na ostatnią odsłonę tego rocznego projektu dofinansowanego przez PFRON. Spektakl „Tam, gdzie Skarbek kopalń strzeże”, czyli baśnie śląskie oraz warsztaty gwarowo – kulturowe odwiedzą jeszcze Laski, Radom i Lublin. Cała bajarska ekipa bardzo zżyła się z odwiedzanymi ośrodkami i dziećmi w nich przebywającymi, toteż mamy wielką nadzieję, że mimo końca projektu, nie jest to nasze ostatnie z nimi spotkanie.

Zdjęcia z realizacji różnych etapów tego projektu już niebawem zamieścimy w formie galerii.

Zamykamy projekt NIEPODLEGŁEJ spektaklem w Arsusie

 

 

W poniedziałek 27.11.2017  po raz ostatni zaprezentowaliśmy spektakl „O wiarusach, Legionach, Piłsudskim i Mazurku Dąbrowskiego”, przygotowany dzięki dofinansowaniu z Programu NIEPODLEGŁA. Tym razem spektakl prezentowany był Publiczności z Ursusa.

Dzieciaki zaskoczyły nas swoją szeroką wiedzą i entuzjazmem, z jakim dzieliły się swoją wiedzą, przemyśleniami i włączały we wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Bardzo nam miło, że ten innowacyjny program, w którym fikcja miesza się z faktem, a sztuka z historią, przypadł do gustu wszystkim młodym uczestnikom.

Zdjęcia z realizacji wszystkich etapów projektu już niebawem.